Przekaż 1,5 % podatku

Przekaż 1,5% podatku dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerminie

Druhny i druhowie oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerminie, zwracają się z prośbą o przekazanie 1,5% podatku na rzecz Naszej jednostki jako Organizacji Pożytku Publicznego.

Przekazując swoje 1,5% –  My mamy możliwość doposażenia Naszej straży w sprzęt specjalistyczny ratujący ludzkie życie i mienie.

Dane do PIT-u:

Nazwa OPP: Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP

Numer KRS: 0000116212

Dane OSP:

OSP CZERMIN

 Czermin 49a, 63 – 304 Czermin,  powiat pleszewski, województwo wielkopolskie

Każda z osób odprowadzających podatek, może przekazać swoje 1,5% na rzecz wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego. Można w ten sposób szybko i łatwo pomagać tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia. Przekazanie 1,5% jest bardzo proste i nie obciąża żadnymi kosztami. Nasza organizacja niesie pomoc i działa m.in. na rzecz swojej lokalnej społeczności. Każda kwota jest dla Nas dużym wsparciem, dzięki temu doposażymy OSP w sprzęt ratujący ludzkie życie i mienie.