Informacje

OGŁOSZENIE

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerminie informuje, druhny i druhów, że dnia 29 kwietnia 2017 r. (sobota) odbędzie się „Dzień Strażaka” połączony z przekazaniem samochodu ratowniczo – gaśniczego.

Plan Uroczystości:

16:15 – zbiórka – plac przed remizą OSP,
16:20 – uroczysty apel – wciągnięcie flagi na maszt, złożenie wiązanki kwiatów przy Obelisku, złożenie przysięgi nowo przyjętych członków MDP,
17:00 – Msza Święta w intencji strażaków w Kościele św. Jakuba Apostoła w Czerminie,
18:00 -przekazanie i poświęcenie samochodu ratowniczo – gaśniczego przy Sali Wiejskiej w Skrzypni, wręczenie odznaczeń, okolicznościowe przemówienia.

                                                                                                                            Serdecznie zapraszamy.


DZIEŃ KOBIET

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerminie oraz DRUHOWIE, informuje DRUHNY, że dnia 8 marca 2017 roku (środa) odbędzie się uroczysty „Dzień Kobiet”.

Plan Uroczystości:

17:30 – w Kościele św. Jakuba Apostoła w Czerminie odbędzie się uroczysta Msza Święta w intencji kobiet z OSP,

18:15 –  życzenia oraz poczęstunek w Salce Katechetycznej.


OGŁOSZENIE

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerminie informuje, druhny i druhów, że dnia 26 lutego 2017 roku (niedziela) o godzinie 16:00 w Sali Ośrodka Kultury w Czerminie, odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze. Prosimy o uczestnictwo oraz uregulowanie składek członkowskich.


Publikacja10N


OGŁOSZENIE

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerminie informuje, druhny i druhów, że dnia 17 grudnia 2016 r. (sobota) o godzinie 19:00 w Środowiskowym Domu Samopomocy w Czerminie odbędzie się Wigilia Strażacka. Zapraszamy.


OGŁOSZENIE

Przypominamy druhnom i druhom z OSP o uregulowaniu składek członkowskich u Skarbnika druhny Anny Cierniak.